sima.png

umelecké meno:

Sima miller

GRAFIK DIGITÁLNYCH MÉDIÍ

O mne

Od malička som sa venovala umeniu a kreativite, čím som postupne rozvíjala svoje zručnosti a skúsenosti. V dnešnej dobe som odborníčkou v oblasti grafického dizajnu, tvorby webových stránok, fotografovania a kreslenia. Snažím sa plne zacieliť na potreby a očakávania svojich klientov a ponúkať im riešenia, ktoré ich budú uspokojovať.

Moja práca spočíva v tvorbe moderných a funkčných webových stránok, ktoré disponujú intuitívnym užívateľským rozhraním a sú schopné zaujať pozornosť návštevníkov. Sústredím sa na to, aby užívateľská skúsenosť bola čo najjednoduchšia a najpohodlnejšia. Okrem toho venujem svoj čas aj tvorbe kreatívneho grafického dizajnu pre potreby marketingu a reklamy, ktorý napomáha k lepšiemu brandingovému povedomiu a zvyšuje záujem klientov o produkty či služby.

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI

S pribúdajúcimi rokmi som získala neoceniteľné skúsenosti v oblasti grafického dizajnu a web developingu. Moje pôsobenie v renomovaných spoločnostiach ako FaxCopy a.s., Projects s.r.o., Artwork Guild, Príbeh Rodu, Vivuga a Verteco mi umožnilo zdokonaliť svoje schopnosti v tvorbe moderných a funkčných webových stránok s intuitívnym užívateľským rozhraním, ale tiež aj v ďalších oblastiach dizajnu. Nadobudla som zručnosti nielen v spravovaní obsahu pre sociálne siete, ale aj pri fotení produktov, kreslení a tvorbe grafických prvkov do hier.

Mojím cieľom je prinášať originálne nápady do každej práce, ktorú vykonávam, a pomáhať klientom vylepšovať ich branding a získať väčšiu viditeľnosť na trhu. Som hrdá na to, že som vytvorila mnoho úspešných reklamných tlačovín, logotypov a kreatívnych dizajnov, ktoré pomohli mojim klientom dosiahnuť ich ciele. Vďaka svojmu neustálemu záujmu o nové výzvy a chuťou učiť sa nové veci som schopná prispôsobiť sa potrebám každého klienta a ponúknuť kreatívne riešenia, ktoré skutočne fungujú.

Zručnosti

HTML & CSS

UX/UI DESIGN

wordpress & ELEMENTOR PRO

ILLUSTRATOR

PHOTOSHOP

PHOTOgraphy

©2023 Sima Miller

Návrat hore