grafik digitálnych médií

grafik digitálnych médií

služby

grafický dizajn

Ponúkam kreatívne riešenia a navrhujem profesionálne grafické prvky, ako sú logá, vizitky, brožúry a plagáty, ktoré vás reprezentujú a vyniknú vo vašej oblasti.

Web developing

Dizajnujem a vytváram responzívne webové stránky, či už sú to informačné weby, eshopy alebo blogy, ktoré okúzlia návštevníkov a ponúknu im nezabudnuteľný užívateľský zážitok.

fotografovanie

Ponúkam profesionálne fotografovanie, zahŕňajúce produktové fotenie, portréty plné osobnosti a nádherné svadobné fotenie, ktoré zachytia všetky vaše dôležité okamihy.

tlačová produkcia

Poskytujem kvalitnú tlač svadobných oznámení, vizitiek, brožúr, plagátov a ďalších tlačovín, prinášajúc efektné a štýlové výsledky pre vaše osobné a podnikateľské potreby.

recenzie

Prečítajte si názory zákazníkov, ktorí už moje služby využili. Ich spokojnosť a odporúčania hovoria za všetko.
Artwork Guild
Artwork Guild
Zobraziť viac
"Naša skupina mala tú česť spolupracovať s touto talentovanou dizajnérkou, ktorá sa starala o našu webovú stránku, produktové fotografie a naše sociálne siete. Jej fotografie nášho umenia a produktov boli vynikajúce, najmä spôsob, akým dokázala zachytiť detaily a krásu našich diel. Odporúčame ju každému, kto hľadá talentovaného dizajnéra a fotografa.“
Príbeh Rodu
Príbeh Rodu
Zobraziť viac
"Chcem sa Vám poďakovať za krásnu stránku, ktorú ste pre mňa vytvorili. Jej vzhľad a funkčnosť sú úžasné a presne také, aké som chcel. Vaša práca je naozaj profesionálna a je vidieť, že ste do nej dali celé srdce. Ste veľký odborník vo vašom odbore a som veľmi rád, že som sa rozhodol práve pre vás. Určite odporúčam.“
Katarína P.
Katarína P.
Zobraziť viac
"Bola som prekvapená, ako dokonale výsledok zodpovedal mojej predstave. Farby a štýl pozvánky sú presne také, ako som si ich predstavovala a celkový vzhľad je veľmi profesionálny a elegantný. Tento človek, s ktorým som spolupracovala, bol veľmi pozorný k mojim požiadavkám a vždy rýchlo reagoval k mojim pripomienkam. Jeho práca bola vždy na vysokej úrovni a s výsledkom som veľmi spokojný. Určite odporúčam každému, kto potrebuje kvalitné grafické spracovanie.“
Lea M.
Lea M.
Zobraziť viac
"S prácou tejto web developerky som bola veľmi spokojná. Poskytla mi vynikajúce služby a dokázala precízne zrealizovať môj grafický návrh do funkčnej a modernej webstránky. Moja nová webstránka vyzerá presne tak, ako som si ju predstavovala a som maximálne spokojná. Vrelo odporúčam tohto všestranného človiečika každému, kto hľadá kvalitné služby.“
Salón 23
Salón 23
Zobraziť viac
"S grafickými službami od Simy sme vždy maximálne spokojní. Kvalita, dodacia lehota a komunikácia sú na veľmi vysokej úrovni. Sme radi, že sa máme na koho spoľahnúť."

Aké sú výhody spolupráce?

Vysoká kvalita práce

Mojou prioritou je garantovať vysokú kvalitu v každom aspekte mojej práce. Som oddaná dokonalosti a s láskou ku detailom prinášam výsledky, na ktoré budete hrdí.

Balík služieb

Grafický dizajn, web developing, fotografovanie a tlačová produkcia. Všetko na jednom mieste, čo ušetrí čas a úsilie pri hľadaní viacerých poskytovateľov.

Podpora a údržba

Kompletná podporu počas celej spolupráce. Som tu pre vás na každom kroku, či už ide o konzultácie, návrhy alebo technickú pomoc.

Bezkonkurenčné ceny

Moje bezkonkurenčné ceny vám umožnia dosiahnuť vaše ciele s rozpočtom, ktorý si môžete dovoliť, bez kompromisov pri kvalite.

Kontaktný formulár

Ak máte nejaké otázky alebo máte záujem so mnou spolupracovať, neváhajte mi napísať.

Návrat hore