Web, ktorý prináša výsledky

Moje služby v oblasti grafického dizajnu a web developingu pomáhajú mladým, ale aj skúsenejším podnikateľom, ktorí chcú zefektívniť ich podnikanie tak, že minimalizujú možnosť odchodu zákazníka z ich webu bez využitia ich služieb alebo bez nakúpenia tovaru a zároveň zvýšiť svoje postavenie v digitálnom prostredí na rozdiel od konkurencie so zastaraným a neestetickým webom.

Artwork Guild
Artwork Guild
Zobraziť viac
"Naša skupina mala tú česť spolupracovať s touto talentovanou dizajnérkou, ktorá sa starala o našu webovú stránku, produktové fotografie a naše sociálne siete. Jej fotografie nášho umenia a produktov boli vynikajúce, najmä spôsob, akým dokázala zachytiť detaily a krásu našich diel. Odporúčame ju každému, kto hľadá talentovaného dizajnéra a fotografa.“
Príbeh Rodu
Príbeh Rodu
Zobraziť viac
"Chcem sa Vám poďakovať za krásnu stránku, ktorú ste pre mňa vytvorili. Jej vzhľad a funkčnosť sú úžasné a presne také, aké som chcel. Vaša práca je naozaj profesionálna a je vidieť, že ste do nej dali celé srdce. Ste veľký odborník vo vašom odbore a som veľmi rád, že som sa rozhodol práve pre vás. Určite odporúčam.“
Katarína P.
Katarína P.
Zobraziť viac
"Bola som prekvapená, ako dokonale výsledok zodpovedal mojej predstave. Farby a štýl pozvánky sú presne také, ako som si ich predstavovala a celkový vzhľad je veľmi profesionálny a elegantný. Tento človek, s ktorým som spolupracovala, bol veľmi pozorný k mojim požiadavkám a vždy rýchlo reagoval k mojim pripomienkam. Jeho práca bola vždy na vysokej úrovni a s výsledkom som veľmi spokojný. Určite odporúčam každému, kto potrebuje kvalitné grafické spracovanie.“
Lea M.
Lea M.
Zobraziť viac
"S prácou tejto web developerky som bola veľmi spokojná. Poskytla mi vynikajúce služby a dokázala precízne zrealizovať môj grafický návrh do funkčnej a modernej webstránky. Moja nová webstránka vyzerá presne tak, ako som si ju predstavovala a som maximálne spokojná. Vrelo odporúčam tohto všestranného človiečika každému, kto hľadá kvalitné služby.“
Salón 23
Salón 23
Zobraziť viac
"S grafickými službami od Simy sme vždy maximálne spokojní. Kvalita, dodacia lehota a komunikácia sú na veľmi vysokej úrovni. Sme radi, že sa máme na koho spoľahnúť."

Aké sú kroky spolupráce pri tvorbe vašej webovej stránky?

Vaše požiadavky a nápady sú kľúčové

Naša spolupráca začína tým, že mi napíšete detailný popis toho, čo potrebujete a aké sú vaše predstavy. Neskôr sa spoločne dohodneme na tom, ako vaše požiadavky najlepšie zrealizovať.

Balík
služieb

Po tom, čo sa dohodneme na detailoch vašich požiadaviek, navrhnem vám zmluvu o dielo, ktorá bude obsahovať všetky dohodnuté podmienky a termíny. Po schválení sa okamžite pustíme do práce.

Vaša spokojnosť a radosť z odovzdanej práce

Výsledkom našej spolupráce je dokonalá webstránka, ktorá odzrkadľuje vaše jedinečné vizie a potreby. Budem tu pre vás aj naďalej, aby sme spoločne zabezpečili, že vaša webstránka bude rásť a rozvíjať sa spolu s vašim podnikaním.

Vyžiadajte si cenovú ponuku a získajte redizajn loga zdarma

Ak máte záujem o cenovú ponuku alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte mi napísať pomocou nasledujúceho formulára.

Návrat hore